×

Jaunumi

Ventspilī norisināsies 11 ielu sporta un kultūras Ghetto Games Festivāls // 21. – 23. jūlijs

Ghetto Basket

Ghetto Games

22. jūnijs, 2023, 14:27

No 21. līdz 23. jūlijam, Ventspilī, norisināsies 11 ielu sporta un kultūras Ghetto Games Festivāls jeb GGFEST. Notikums, kurā daudzi līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tiksies Ventspilī – lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā – Ghetto Games Festivālā 2023.

Šī gada festivāla programmā ietilps: Latvijas Inline kauss, skeitborda, skūteru, BMX un galda hokeja sacensības. Protams, arī visi Ghetto Games sporta veidi-  Ghetto Basket, Ghetto Football, Ghetto Floorball, Ghetto Dance, Ghetto Fight un Brīvrunu batls. Kā arī, dažādas aktivitātes ģimenēm ar bērniem, dažādi šovi, konkursi un trīs dienu Ghetto Food festivāls, kurā gardēži varēs palutināt savas garšas kārpiņas, jo ēdienu un dzērienu klāsts būs patiesi plašs- picas, kebabi, pankūkas, kafijas, burgeri, saldējumi, vafeles un daudz kas cits. 


Latvijas Inline kausā, 21. un 22. jūlijā,  tiks noskaidroti Latvijas čempioni brīvā stila skrituļslidošanā, kā arī Open klasē cīņā par naudas balvām kopā ar latviešu sportistiem dalību ņems labākie Baltijas un Eiropas braucēji. Latvijas čempionāts U14, U18, Dāmas un Open klase. 21. jūlijā, U14, U18 un 22. jūlijā Dāmas un Open grupa ar ārzemju viesu dalību. Sacensībās gaidāmie viesi ir no Igaunijas, Polijas, Vācijas, Francijas, Izraēlas, Austrālijas. Inlaine kauss norisināsies Ventspils skeitparkā, kur notiks arī skeitborda sacensības amatieriem, dāmām un Pro braucējiem; BMXPark sacensības; skūteru sacensības ar ārzemju viesiem un galda hokejs. 


Festivāla “Ghetto Football” turnīrs būs īpašs ar to, ka katra spēle turnīrā tiek spēlēta pēc īpašiem noteikumiem. “Ghetto Football” klasiskie noteikumi tiek papildināti ar dažādiem nosacījumiem, piemēram, izmetot bumbu starp kājām pretiniekam, spēlētājam ir jāpamet laukums. Spēles norisināsies 22. jūlijā.


“Ghetto Fight” programma norisināsies 21. un 22. jūlijā, kas būs organizēta kā fight jeb cīņu festivāls, jo sevī ietvers daudzveidīgu programmu gan ar cīņām, gan ar citām sportiskām aktivitātēm. Būs tādas aktivitātes “Mass-Wrestling”, “Bench Press”, “Grappling Tournament”, “Kickboxing Tournament”, “Kickboxing seminar”, “Grappling seminar”, “Ufc Tournament” (PlayStation), “Power Punch”, “Speka Estafete” un “Šahboxing”.


Ghetto Games Brīvrunu Batls Ventspilī, 21. jūlija vakarā. Kā jau katru gadu, Brīvrunu Batls pulcēs spēcīgākos spontāno rīmju veidotājus, lai sacenstos par galveno balvu un respektu. Brīvrunu Batls ir viens no populārākajiem GGFEST notikumiem ne tikai tādēļ, ka reps ir šī brīža aktuālākais mūzikas žanrs. Skatītājus pārsteidz dalībnieku virtuozā spēja uz vietas izdomāt notikumus un stāstus rīmēs, to pasniegt smieklīgā veidā, kas saprotams gan mazajiem, gan lielajiem. Pievienotā pasākuma vērtība ir fakts, ka vārdu cīņu laikā netiek lietoti lamuvārdi, tāpēc pasākums ir draudzīgs visām auditorijām.


Basketbola jeb “Ghetto Basket” ietvaros norisināsies Baltijas līgas fināls, kas norisināsies divas dienas, 22. un 23. jūlijā. 22. jūlijā grupu spēles un 23. jūlijā Playoff jeb izslēgšanas posms. Baltijas līgas finālā tiekas 5 turnīru uzvarētāji un 10 labākas kopvērtējuma komandas. Līdz šim brīdim ir zināmas divas komandas, kas jau ir kvalificējušās finālam- Mantinga (Lietuva) un Scanweld (Igaunija). Uzvarētāju komanda balvā saņem biļetes uz pasaules tūres posmu Lozannā, Šveicē. Protams, festivāla ietvaros norisināsies arī “Ghetto Basket” turnīri, U11, U13, U15, U17, Open un Lady grupās. 


“Ghetto Dance” festivāla ietvaros norisināsies viens no lielākajiem Hip - Hop deju konkursiem, 23. jūlijā. Dejotāji cīnīsies par Ghetto Games labākā dejotāja titulu. Sacensības notiks divās kategorijās Hip-Hop un Allstyles viens pret viens formātā. Būs grupas iesācējiem, bērniem un arī OPEN grupa. Sacensības tiesās pasaules līmeņa deju uzvarētājs - BEN no Vācijas.


“Ghetto Floorball” programma sastāvēs no 1 pret 1 un  3 pret 3 turnīriem U12, U14, U16, U19 un 20+ grupās, kā arī 3 pret 3 spēlēm ar vārtsargiem un bullīšiem. Florbols norisināsies 23. jūlijā. 


Ieeja skatītājiem ir BEZMAKSAS. Informācija par pasākuma norisi un programmu tiks papildināta, sekot jaunumiem var GGFEST Facebook un Ghetto Games sociālajos tīklos.


*Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un/vai filmēšana, lai nodrošinātu pasākuma atpazīstamību, publicitāti un popularizētu Ghetto Games organizētos pasākumus. Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat, ka varat tikt fotografēts un filmēts.