×

Ghetto Football

Rīgas Skolu telpu futbola kausā noskaidrotas meiteņu pusfinālistes.

Ghetto Football

Kārlis Podāns

23. novembris, 2023, 18:19

Šajā nedēļā Rīgas Skolu telpu futbola kausā (RSTFK) startēja arī meteņu turnīrs, kurā tika noskaidrotas četras komandas, kuras spēlēs pusfinālā. Tikmēr zēni izmantoja šo nedēļu, lai sagatavotos TOP16 fāzei, kura norisināsies jau nākamajā nedēļā.

RSTFK ceturtā nedēļa sākās Rīgas Zolitūdes ģimnāzijā, kur otrdien savas spēles aizvadīja meiteņu B apakšgrupa. Jau pirmajā spēlē norisinājās iepriekšējās sezonas fināla atkārtojums, kurā savā starpā tikās čempiones Rīgas 49.vidusskolas dāmas un sudraba medaļu ieguvējas Zolitūdes ģimnāzijas meitenes. Ar asumiem bagātā spēlē abām komandām neizdevās gūt vārtus un pirmo reizi vēsturē šo komandu duelī tika fiksēts neizšķirts (0:0). Nākamajā spēlē laukumā devās Rīgas Valsts 3.ģimnāzijas un Āgenskalna Valsts ģimnāzijas komandas. Arī šajā spēlē netrūka asumu un to labāk izmantoja 3.ģimnāzijas meitenes (2:0). 

Otrajā spēļu kārtā 49.vidusskola parspēja ĀVĢ (3:0), bet RZĢ ar tādu pašu rezultātu pārspēja RV3Ģ. Pirms pēdējās kārtas bija skaidrs, ka ĀVĢ dāmas vairs nevar tikt tālāk, ko atspoguļoja arī spēle laukumā. Zaudējums (0:4) RZĢ, kas nozīmēja, ka arī šogad Zolitūdes meitenes spēlēs Final 4. Pēdejā spēlē RV3Ģ derēja tikai uzvara, bet čempiones 49.vidusskola ātri sagrāva 3.ģimnāzijas cerības uz tikšanu tālāk, gala rezultāts 5:1. Abas pagājušā gada finālistes izkļuva no grupas, bet šoreiz, pateicoties mazāk ielaistajiem vārtiem, kā pirmās no grupas izkļuva Zolitūdes ģimnāzijas meitenes.

B apakšgrupa
1. Rīgas Zolitūdes ģimnāzija
2. Rīgas 49.vidusskola
3. Rīgas Valsts 3.ģimnāzija
4. Āgenskalna Valsts ģimnāzija


Trešdien spēles norisinājās Rīgas 93.vidusskolā, kur savas spēles aizvadīja A apakšgrupa. Jāpiemin, ka trīs skolas Skolu futbola meiteņu konkurencē startēja pirmo reizi. Pirms pēdējās spēļu kārtas vienīgās vietu pusfinālā bija garantējušas tikai 93.vidusskolas lēdijas. Pārējām skolām, lai saglabātu cerības derēja tikai uzvara. 22.vidusskolas gadījumā uzvara garantētu 1.vietu grupā, savukārt 15.vidusskolai un Rīgas Centra Humanitārajai vidusskolai derēja uzvara un 22.vidusskolas zaudējums. Pirmās laukumā devās 93. un 22.vidusskolas meitenes, un spēles pēdējās sekundēs uzvaru izrāva 22.vidusskola, kas nozīmēja, ka gan viņas gan 93.vidusskola iekļūst pusfinālā, bet spēle par 3.vietu grupā beidzās neižšķirti (1:1).

A apakšgrupa
1. Rīgas 22.vidusskola
2. Rīgas 93.vidusskola
3. Rīgas 15.vidusskola
4. Rīgas Centra Humanitārā vidusskola

 

Pusfinālu pāri

Rīgas 22.vidusskola - Rīgas 49.vidusskola

Rīgas Zolitūdes ģimnāzija - Rīgas 93.vidusskola

 

Projekts tapis sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju