×

Jaunumi

ATZĪMĒ KALENDĀRĀ GGFEST

GGfest

Ghetto Games

24. maijs, 16:57

Ghetto Games Festivāls jeb vienkārši GGFEST norisināsies 23.-25. jūlijā Ventspilī. 

Jau 9. reizi gatavojamies ekstrēmo sporta veidu sacensībām un šoviem, vasarai un lieliski pavadītam laikam! BMX, veikbords, skrejriteņi, basketbols, Street food un vēl daudz kas cits. 

Šie ir svētki visai ģimenei, kas apvieno ekstrēmo sporta veidu sacensības un šovus, tādos sporta veidos, kuru popularitāte aug ar katru gadu, dažādas atrakcijas visai ģimenei, kā arī labākais STREET FOOD piedāvājums vienuviet, kas spēs pārsteigt pat prasīgākos gardēžus. Pats galvenais - dejas, vasara un jūra trīs dienu garumā iepriecinās Tevi un līdzbraucējus.

 

Par galveno lokāciju šim trīs dienu piedzīvojumam ir izvēlēta Ventspils - pilsēta ar rītdienu! Ventspils tiek uzskatīta par vienu no ģimenēm draudzīgākajām pilsētām Latvijā. Ārvalstu GGFEST dalībnieki Ventspili dēvē par Latvijas Kaliforniju un noteikti tas nav bez iemesla, jo tieši GGFEST norises laikā spīd saule, atveldzē silts vējš un gaisā virmo festivālam atbilstošā atmosfēra. 

 

Vai zināji, ka GGFEST apvieno 14 dažādus sporta veidus no vairāk kā 30 dalībvalstīm. Skatītājus izklaidē jau labi zināmi sporta veidi kā strītbols, futbols 3 pret 3, florbols 3 pret 3, kā arī BMX frīstails, skeitbords, inlains un pat veikborda sacensības.


 

Seko līdzi jaunākajai informācijai Ghetto Games Facebook un instagram profilā un ceram, ka valstī esošā situācija noskaidrosies, lai mēs visi varētu tikties klātienē Ghetto Games Festivālā 2021. 

 

Rezervē 23. - 25.jūliju GGFEST un tiekamies Ventspilī!