×

Jaunumi

Ghetto Games 13.sezona iesoļo finiša taisnē!

Ghetto Basket

Ghetto Games

27. augusts, 2021, 10:34

Ghetto Games 13.sezona sākot ar 31.augustu iesoļo finiša taisnē. Laiks labākajiem no labākajiem sacensties vienā laukumā, lai noskaidrotu ne tikai sezonas ranga čempiņus, bet arī superfināla uzvarētājus! Laiks būs paskrējis nemanot, tikai divi mēneši, kuros komandām nācās sastapties ar izaicinājumiem, uzvarām, zaudējumiem, bet galvenokārt ar pretiniekiem, kuri māca cīnīties un cienīt vienam otru!

Kā ierasts, sezonas laikā komandu galvenais uzdevums ir krāt ranga punktus, jo tikai labakās komandas izcīna vietu superfinālos! Līdz ar superfinālu ir iespēja noskaidrot ranga labākās komandas, kuras ir cīnījušās visas sezonas laikā. Bet superfināla fināls - tituls, kuru var iegūt jeb kura komanda, kas izcīnījusi vietu superfinālā!

11. sezonas sauklis bija "Remdenie tiks izspļauti", taču šajā gadā aicinām padomāt par saukli-  "Everyone is a hero" jeb "Katrs no mums ir varonis"!

 

Grīziņkalnā vari izvēlēties, kas Tu vēlies būt. Sākot jau no skatītāja lomas, līdz spēlētāja lomai. Aktuāls jautājums, kas radies sezona laikā - vai uzvarētājs ir tikai varonis? Un mēs zinām to, ka tas nav tikai uzvarētājs, kurš kļūs par varoni. Tikai Tu pats nosaki savu lomu laukumā. Un lomas noteikšanai šajā sezonā palīdzējuši 1vs1 pirmdienu vakari, kuros katrā sporta veidā izauguši jaunie līderi, kuri spēja saņemt drosmi, lai izietu vieni paši laukumā.

Ko mēs varam sagaidīt no superfināliem šajā sezonā?

"Šis gads, šī sezona ir bijusi ļoti ražena Ghetto Florbolā. 31.augustā plkst. 17:00 sāks spēlēt jaunieši grupās U12, U14, U16, bet vēlāk plkst. 19:00 ir superfināla oficiālā atklāšana un spēļu sākums U19, 20+ grupām. Kopā ar Ghetto Floorball superfinālu norisināsies Dinamo Rīga Hokeja diena ar dažādām aktivitātēm, konkursiem, pārsteigumiem no komandas spēlētājiem. Uzstāsies mākslinieki, tiks prezentētas EHR X DR kopīgi veidotā karsējmeiteņu komanda un pie DJ pults būs florbolistu mīļākais mākslinieks - DJ Kress. Noskaidrosim, kurš iegūs galvenās balvas, jo šogad balvu fonds ir 3000,- EUR." - Anna Lazdiņa

 

"Atver kalendāru, jo 1.septembrī, pēc pirmās dienas skolā, Grīziņa vārti būs vaļā Tev, skatītāj. 82 labākās ielu futbolistu komandas Latvijā, tiksies, lai noskaidrotu sezonas čempiņus. Ghetto Football atklāšana jauniešiem (U12-U16) 15:30, bet lielākajām vecuma grupām 17:00 ( U19, Lady un 20+ grupām). Viesos Pasaules Ielu futbola zvaigznes:  Ahmed Rakaba un Fatih! 6 vecuma grupas izspēlēs un cīnīsies par balvām 10'000,- EUR vērtībā. Gaidāmi konkursi skatītājiem, priekšnesumi un citas aktivitātes! Tāpēc 1.septembris šogad būs ne tikai zinību diena, bet Ghetto Football Superfināls!"  - Antons Semeņaks

"Un nedēļu noslēgsim Ghetto Basket superfinālu! 104 labākās komandas vecumā no U10-U19 un Lēdiju grupas pārstāves, cīnīsies par šīs sezonas čempiņu titulu! Pirmo reizi superfinālu piedzīvos U10 jauniešu grupas un U19 jauniešu grupas. Viņi jau savus vārdus, tāpat kā citi, būs ierakstījuši vēsturē. Pievienojoties šīs sezonas sauklim "Everyone is a hero". Arī Ghetto Basket komanda sveic visas 104 komandas ar iekļūšanu superfinālā. Divi mēneši, lai katrā turnīrā savāktu īstos ranga punktus būs mācījuši jauniešiem nepadoties! Tāpēc superfinālā, kurš jauniešiem sāksies 16:00, bet U19 un Lady 19:00 - apbalvosim gan ranga, gan sezonas čempiņus. Bet par to informācija vēl sekos! Ciemos aicināsim Latvijā pazīstamus basketbolistus, lai jauniešiem pasniegtu balvas. Protams, superfināla formas, konkursi un citas aktivitātes! Tiekamies 2.septembrī!" - Sintija Leimane

 

Rezervē 31.augustu - 2.septembri! Lai gan skola jauniešiem tik tikko būs sākusies, ir jāizliek pēdējā jauda superfinālos, lai noskaidrotu sezonas čempiņus!

Seko līdzi sociālajos tīklos jaunumiem! Uz tikšanos Grīziņā!

 

Superfināla atbalstītāji: Rīgas domes izglītības kultūras un sporta departiments, "Dzintars" cosmetics, "Maxima", "Httpool", "Nike", "Dinamo Rīga", "Balticovo", "Lampa.lv", "latvijas nafta", "Latvijas Futbola federācija" un Būvniecības veikals "ABC"