×

Jaunumi

"Kūsiņā iekšā" otro gadu pēc kārtas "Ghetto Basket" izcīna Biedriņa dāvāto braucienu uz Ņujorku

Ghetto Basket

Renārs Buivids

30. augusts, 2019, 0:46

"Ghetto Basket" 11. sezonas noslēgumā ceturtdien, 29. augustā Rīgā, Grīziņkalnā par Amatieru grupas čempioniem otro vasaru pēc kārtas kļuva Rīgas "Kūsiņā iekšā" 3x3 basketbolisti - Edgars Vecums, Pauls Bergs, Raimonds Kripa un Renārs Uzraugs. Uzvarētāji saņems Andra Biedriņa dāvināto balvu - braucienu uz Ņujorku, lai klātienē vērotu Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) spēli.

"Ghetto Basket" Amatieru grupas finālistu pirmā tikšanās šajā vakarā notika jau apakšgrupā, kad "Bauerfeind" ar 12:9 pārspēja "Kūsiņā iekšā". Šī arī bija nākamo čempionu vienīgā neveiksme superfinālā. Pusfinālā "Kūsiņā iekšā" ar 15:8 pārspēja "Pieteik čīkstēt", bet otrajā cīņā par vietu finālā "Bauerfeind" ar 15:6 uzveica "Skandiju/Optibet". Zelta spēlē abas komandas pabija vadībā, bet pēdējais vārds tomēr piederēja "Kūsiņā iekšā". Edgars Vecuma guva trīs punktus, tieši ar tālmetienu pieliekot punktu finālam - 21:17. Tieši Vecums tika atzīts par vērtīgāko spēlētāju.

Sieviešu grupā uzvarēja "Sportland", U15 grupā - "Ziļonij", U13 grupā - "Ghetto Puikas", U11 grupā - "BS Rīga Ballers".